سفارش تبلیغ
صبا ویژن

محل برگزاری مزایده باشگاه راهآهن حاضر به مصاحبه نشد

صادق رئیسی‌کیا پس از ساعت‌ها انتظار خبرنگاران در مقابل محل برگزاری مزایده باشگاه راه‌آهن حاضر به مصاحبه نشد و بی‌توجه به درخواست آنها محل را ترک کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از ساعت 14 امروز در محل شرکت هولدینگ سورینت قشم مزایده‌ای در خصوص واگذاری باشگاه راه‌آهن برگزار شد. تعدادی از خبرنگاران برای پوشش خبری این مراسم به محل این شرکت آمده بودند اما مانند هفته گذشته مسئولان برگزاری مزایده هیچ‌گونه تمهیدات و همکاری‌ برای رفاه حال خبرنگاران نداشته و خبرنگاران مجبور شدند حدود 5 ساعت بیرون ساختمان و زیر نور آفتاب منتظر بمانند.

 

به گزارش ایسنا درحالی‌ که خبرنگاران در انتظار خروج صادق رئیسی‌کیا، مدیرعامل باشگاه و نماینده حمید استیلی، تنها نامزد خریداری باشگاه راه‌آهن از محل شرکت بودند تا درباره انجام مزایده و نتایج آن توضیحاتی را جهت اطلاع عموم به خبرنگاران اطلاع بدهد، او پس از پایان جلسه درحالی‌ که خبرنگاران را در انتظار می‌دید بی‌توجه به آنان به سرعت محل را ترک کرد و حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران نشد.


دانلود آهنگ مرداد حمید عسکری

دانلود آهنگ مرداد حمید عسکری

تیم ملی هندبال جوانان ایران مقابل عراق به برتری رسید.

 

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تبریز، تیم ملی هندبال ایران در اولین دیدار خود موفق شد با نتیجه 35 بر 26 عراق را شکست دهد.

ایران در گروه B این رقابتها با تیمهای کره جنوبی، کویت، بحرین و عراق همگروه است. ایران در دیدار بعدی چهارشنبه ساعت 19 به مصاف کویت می رود.